Apie mus

 

Sveiki! Mes esame MB BROTERA, elektroninė sodo baldų parduotuvė, specializuojamės terasų baldų pardavime ir terasų statyboje.

Mūsų misija:

Mūsų misija yra sukurti jums idilišką lauko erdvę, kurioje galėtumėte mėgautis gyvenimu ir gamtos grožiu. Mes siekiame suteikti aukščiausios kokybės baldus ir profesionalias terasų statybos paslaugas, kad jūsų vizijos taptų realybe.

Patirtis ir profesionalumas:

Su daugiau nei 5 metų patirtimi sodo baldų pramonėje, mes esame pasiryžę suteikti jums puikų aptarnavimą ir paslaugas. Mūsų komanda sudaro patyrę specialistai, kurie dirba su aukštos kokybės medžiagomis ir išmano naujausias dizaino tendencijas.

Mūsų pasiūlymai:

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų lauko baldų asortimentą, pradedant nuo elegantiškų sodo stalų ir kėdžių rinkinių iki modernių ir funkcionalių terasų pavėsinių bei baseinų. Mes taip pat teikiame terasų statybos paslaugas, padėdami jums sukurti jūsų svajonių lauko erdvę.

Kodėl pasirinkti mus:

Pasirinkdami mus, jūs gausite ne tik aukštos kokybės baldus ir paslaugas, bet ir asmenišką aptarnavimą ir patarimus. Mes dirbame su jumis nuo pradžios iki pabaigos, kad užtikrintume, jog jūsų terasa atitiks jūsų lūkesčius ir poreikius.

Susisiekite su mumis:

Turite klausimų ar pageidavimų? Susisiekite su mumis šiandien! Mūsų draugiška ir profesionali komanda visada pasiruošusi jums padėti.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę